Свинцево-кислотні

Показати:
Сортування:
Фільтр
Ціна, грн.

Тяговий акумулятор для електровелосипеда 12V 12Ah 6-DZM-12 Тяговий акумулятор для електровелосипеда 12V 12Ah 6-DZM-12
Акумулятор для електровелосипеда 6-DZM-12 12V 12Ah тяговий, свинцево-кислотний, типу AGM, спеціальний для електротранспорту пристосований до глибоких розрядів відрізняється від звичайних буферних акумуляторів AGM широкого призначення,  які..
1750 грн.
Тяговий свинцево-кислотний акумулятор 12V 20Ah LP 6-DZM-20 Тяговий свинцево-кислотний акумулятор 12V 20Ah LP 6-DZM-20
Акумулятор для електровелосипеда 6-DZM-20 12V 20Ah тяговий, свинцево-кислотний, типу AGM, спеціальний для електротранспортупристосований до глибоких розрядіввідрізняється від звичайних буферних акумуляторів AGM широкого призначення, які мають ме..
2850 грн.
Тяговий свинцево-кислотний акумулятор 12V 24Ah 6-DZM-24 Тяговий свинцево-кислотний акумулятор 12V 24Ah 6-DZM-24
Акумулятор для електровелосипеда 6-DZM-24 12V 24Ah тяговий, свинцево-кислотний, типу AGM, спеціальний для електротранспортупристосований до глибоких розрядіввідрізняється від звичайних буферних акумуляторів AGM широкого призначення, які мають ме..
3200 грн.
-18%
Гелевий свинцево-кислотний акумулятор NPP 12V 100Ah для резервного живлення Гелевий свинцево-кислотний акумулятор NPP 12V 100Ah для резервного живлення
Акумулятор для резервного живлення GEL NPP 12V 100Ah свинцево-кислотний, типу GEL, спеціальний для використання при великих навантаженняхпристосований до глибоких розрядіввідрізняється від звичайних буферних акумуляторів AGM широкого призначення..
14990 грн. 12350 грн.
немає на складі
Тяговий акумулятор для електровелосипеда 12V 9Ah 6-DZM-9 Тяговий акумулятор для електровелосипеда 12V 9Ah 6-DZM-9
Акумулятор для електровелосипеда 6-DZM-9 12В 9Агод тяговий, свинцево-кислотний, типу AGM, спеціальний для електротранспортупристосований до глибоких розрядіввідрізняється від звичайних буферних акумуляторів AGM широкого призначення,  які ма..
1253 грн.

Свинцево-кислотні акумулятори для електровелосипедів

Якщо для свого електровелосипеда ви вирішили купити свинцево кислотний акумулятор, хочемо ознайомити вас з його особливостями. Основа роботи свинцево-кислотних батарей для велосипеда – перетворення хімічної в електричну енергію. Не можна назвати свинцеві акумулятори дуже довговічними. Середній термін життя – близько 300 зарядок, але зазвичай після сотої зменшується запас ходу на одній зарядці.

Переваги свинцево-кислотних акумуляторів для електровелосипедів

Тяговий свинцево-кислотний акумулятор для електровелосипеда відрізняє висока вихідна потужність і низькі ціни, що і привертає до них покупців. Літієві акумулятори зазвичай не витримують надто великого струму. Свинцеві ж, з іншого боку, з легкістю можуть. Якщо ви плануєте придбати електровелосипед дуже високої потужності, свинцево-кислотні акумулятори можуть бути для вас хорошим варіантом.

Свинцево-кислотні акумулятори можуть використовуватися при досить високих і низьких температурах повітря. Вони відрізняються високою працездатністю навіть при морозі.

Недоліки свинцево-кислотних акумуляторів

Є у свинцевих акумуляторів для електровелосипедів і ряд недоліків.

  • Вага. Вони набагато важче, ніж літій-іонні акумулятори, як неважко здогадатися через свинець. Вам буде потрібно посилити раму і обзавестися надійними кріпленнями для безпечного використання свинцево-кислотних акумуляторів для велосипеда.
  • Більш короткий термін служби.
  • Свинцево кислотні акумулятори поставляються з кроком 6V або 12V, що означає, що вам потрібно об'єднувати ці менші батареї послідовно або паралельно, щоб отримати певну напругу і ємність, до яких ви прагнете. Це може бути як перевагою, так і недоліком; це дає вам більше можливостей для налаштування, але вимагає деякої роботи, щоб об'єднати окремі акб в більший блок.

Купити свинцево кислотний акумулятор для електровелосипеда

Купити акумулятор свинцево кислотний для електровелосипеда можна за невисокою ціною в нашому інтернет-магазині Megaenergy. Телефонуйте, і ми надамо вам пораду і допоможемо підібрати потрібний акумулятор для вашого велосипеда.

Акції