Пн.-пт. 10:00 - 18:00
сб. 10:00 - 15:00
19 - 21 січня - вихідні

м.Львів, вул.Городоцька 174

Кошик порожній!

складні

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Mobile 36/350 електровелосипед Mobile 36/350 електровелосипед
Електровелосипед Mobile 36В 350Вт Легка і компактна, мобільна модель складного електровелосипеда, яка припаде до душі активним і цілеспрямованим особистостям, а також дітям старше 10 років.Основна перевага електровелосипеда Mobile - алюмінієва скла..
15120 грн.
складні
Складні, а правильніше сказати "складувані" - це електровелосипеди з рамою, що складається. Завдяки такій конструкції, велосипед легше зберігати та транспортувати, адже він займає набагато менше місця, ніж інші велосипеди.

Вирізняються складні електровелосипеди і малою вагою, малим діаметром колеса та вимагають значно менше місця для зберігання. Такий велосипед зручно перевозити в автомобілі, громадському транспорті, ліфті. Сучасна конструкція рами дозволяє складати і розкладати його за короткий час, при цьому електрична частина цих велосипедів зовсім не заважає цим діям.

На габарити і вагу складного велосипеда також впливає розмір коліс: чим менші колеса, тим менший і легший електровелосипед, але й швидкість на малому колесі теж менша.

Випускаються і складні гірські велосипеди з традиційними колесами 26 ", наприклад "Hummer" чи "Paratrooper", одному з наших клієнтів ми комплектували електроприводом з акумулятором один з них - варіант просто чудовий, якщо ви не хочете електровелосипед з малими колесами і в той же час бажаєте брати його з собою у подорожі автомобылем (в багажнику поміщається). На великих колесах зручніше їхати, не так помітні нерівності, легше заїжджати на бордюри,  велосипед на них стійкіший і легший в управлінні.

Для їзди ж по місту популярні моделі з колесами 20 дюймів (як у звичної Десни), це хороший компроміс між габаритами та вагою. Вже 16-дюймові колеса призначені для їзди по асфальтованих доріжках, на бруківці вас буде трясти, а щоб заїхати на бордюр, доведеться виставляти ногу. Існують і більш компактні електровелосипеди, із ще меншими колесами, їздити на них можна тільки по рівних дорогах. Та і в них є своя перевага - вони настільки маленькі та легкі, що їх можна легко перенести в руках там, де не можна проїхати. А для тих, кому доводиться щодня долати довгий шлях до роботи і назад на різних видах транспорту, такий складний електровелосипед стане просто вірним супутником по житті.


Акції